Ozsilarozvoja.sk Blog

Nenávisť voči zamestnaniu? Aďkin príbeh, že to ide aj inak

V čom spočíva sila rozvoja?

Na blog ozsilarozvoja.sk ti pravidelne prinášame rozhovory so zaujímavými ľuďmi, ktorí sa neustále rozvíjajú a považujú osobný rozvoj za dôležitý.

Dnes sme vyspovedali Andreu Winslow. Kedy jej chýbal pocit sebarealizácie? Čomu všetkému sa venuje? Ako pomáha druhým?

Príjemné čítanie plné AHA momentov. Tím OZ SILA ROZVOJA 🙂

Zlomový bod

Prvá kniha, ktorú som čítala a a dostala ma k osobnému rozvoju a celkovo podnikania bola „Bohatý táta a chudý tata“. A s ňou to išlo. Téma osobného rozvoja ma začala priťahovať čoraz viac. Videla som sama na sebe posun v zmýšľaní a pridali sa k tomu rôzne videá, mentori a kouči.

Aďkin príbeh  

Sila sa rodila z nenávisti voči zamestnaniu.  Cítila som sa tam ako otrok a chýbala mi sloboda a pocit sebarealizácie. Nikdy som nemala rada, ak mi niekto prikazoval čo smiem a čo nesmiem. Prvým zlomom bolo v roku 2010 finančné MLM-ko. Tam sa mi síce nedarilo, ale bola to skvelá škola a AHA moment, že existuje niečo iné ako byť zamestnancom. Odvtedy ma to stále ťahalo k podnikaniu.

Prečo si sa začala venovať koučovaniu?

Baví ma to, milujem to, funguje to. Rada pomáham ľuďom, ktorí chcú na sebe pracovať a hľadajú spôsoby, ako sa veci dajú spraviť. Sama som predtým využívala služby koučov. Teší ma keď môžem byť oporou pre ľudí. Je to skvelé ak sa ľudia venujú osobnému rozvoju a chcú rásť.

Ak niekomu radíte, tak na 99% si to aj tak urobí podľa seba, a presne o tom to je. Koučovanie nie je o radách ani návodoch, je to o dobre položených otázkach a práve preto to tak úžasne funguje. Človek vie, čo má spraviť a čo je pre neho dobré.


Hodnota

Rada spolupracujem aj s konkurenciou ak je to win-win-win spolupráca. Viem vycítiť ľudí a viem aký štýl komunikácie si môžem dovoliť pri rôznych klientoch. Niekto potrebuje vyslovene starostlivosť a niekto, aby som bola maximálne priama a prísna. Osobne si myslím, že každý sme iná povaha  a vždy bude iný výsledok – ak jednu vec robia iní ľudia.

Voľný čas

Rada chodím cvičiť vždy ak môžem, príroda, rôzne vzdelávacie a spirituálne akcie. Snažím sa už nebyť workoholik a život si užiť inak ako milovanou prácou.

Aktivity

Workshopy hlavne o FB marketingu, najbližšie v júni v Bratislave. Pomáham mladým a začínajúcim podnikateľom. Píšem články na témy osobný rozvoj. Som aktívna aj na sociálnych sieťach.

http://andreawinslow.sk/
http://mladipodnikatelia.sk/
https://www.facebook.com/winslow.andrea/
https://www.facebook.com/mlady.podnikatel1/

Odkaz pre čitateľov

Vždy sa riadiť citátom„Či si myslíš, že to dokážeš, alebo si myslíš, že to nedokážeš, v oboch prípadoch máš pravdu.“

Všetko je IBA v našej hlave a ak sa sami presvedčíme, že nie sme dosť dobrí a nikdy nebudeme mať to a to , tak sa tak naprogramujeme a máme pravdu. Takisto to platí aj naopak. Sami sa ovplyvňujeme.

Aďka ďakujem ti za rozhovor a tento úžasný hrnček 🙂
Teším sa na ďalšie stretnutie. 

Užívajte deň, Petra