Ozsilarozvoja.sk Blog

Nenávisť voči zamestnaniu? Aďkin príbeh, že to ide aj inak

V čom spočíva sila rozvoja?

Na blog ozsilarozvoja.sk ti prinášame rozhovory so zaujímavými ľuďmi, ktorí sa neustále rozvíjajú a považujú osobný rozvoj za dôležitý.

Dnes sme vyspovedali Andreu Winslow. Kedy jej chýbal pocit sebarealizácie? Čomu všetkému sa venuje? Ako pomáha druhým?

Príjemné čítanie plné AHA momentov. Tím SILA ROZVOJA 🙂

Zlomový bod

Prvá kniha, ktorú som čítala a a dostala ma k osobnému rozvoju a celkovo podnikania bola „Bohatý táta a chudý tata“. A s ňou to išlo. Téma osobného rozvoja ma začala priťahovať čoraz viac. Videla som sama na sebe posun v zmýšľaní a pridali sa k tomu rôzne videá, mentori a kouči.

Aďkin príbeh  

Sila sa rodila z nenávisti voči zamestnaniu.  Cítila som sa tam ako otrok a chýbala mi sloboda a pocit sebarealizácie. Nikdy som nemala rada, ak mi niekto prikazoval čo smiem a čo nesmiem. Prvým zlomom bolo v roku 2010 finančné MLM-ko. Tam sa mi síce nedarilo, ale bola to skvelá škola a AHA moment, že existuje niečo iné ako byť zamestnancom. Odvtedy ma to stále ťahalo k podnikaniu.

Prečo si sa začala venovať koučovaniu?

Baví ma to, milujem to, funguje to. Rada pomáham ľuďom, ktorí chcú na sebe pracovať a hľadajú spôsoby, ako sa veci dajú spraviť. Sama som predtým využívala služby koučov. Teší ma keď môžem byť oporou pre ľudí. Je to skvelé ak sa ľudia venujú osobnému rozvoju a chcú rásť.

Ak niekomu radíte, tak na 99{8b322194c938fb06544c25fff92ad99e01fe4a983c4d62330969b7cfd99fe760} si to aj tak urobí podľa seba, a presne o tom to je. Koučovanie nie je o radách ani návodoch, je to o dobre položených otázkach a práve preto to tak úžasne funguje. Človek vie, čo má spraviť a čo je pre neho dobré.


Hodnota

Rada spolupracujem aj s konkurenciou ak je to win-win-win spolupráca. Viem vycítiť ľudí a viem aký štýl komunikácie si môžem dovoliť pri rôznych klientoch. Niekto potrebuje vyslovene starostlivosť a niekto, aby som bola maximálne priama a prísna. Osobne si myslím, že každý sme iná povaha  a vždy bude iný výsledok – ak jednu vec robia iní ľudia.

Voľný čas

Rada chodím cvičiť vždy ak môžem, príroda, rôzne vzdelávacie a spirituálne akcie. Snažím sa už nebyť workoholik a život si užiť inak ako milovanou prácou.

Aktivity

Workshopy hlavne o FB marketingu, najbližšie v júni v Bratislave. Pomáham mladým a začínajúcim podnikateľom. Píšem články na témy osobný rozvoj. Som aktívna aj na sociálnych sieťach.

http://andreawinslow.sk/
http://mladipodnikatelia.sk/
https://www.facebook.com/winslow.andrea/
https://www.facebook.com/mlady.podnikatel1/

Odkaz pre čitateľov

Vždy sa riadiť citátom„Či si myslíš, že to dokážeš, alebo si myslíš, že to nedokážeš, v oboch prípadoch máš pravdu.“

Všetko je IBA v našej hlave a ak sa sami presvedčíme, že nie sme dosť dobrí a nikdy nebudeme mať to a to , tak sa tak naprogramujeme a máme pravdu. Takisto to platí aj naopak. Sami sa ovplyvňujeme.

Ďakujem Aďke za rozhovora tento úžasný hrnček. 🙂 A vám priatelia za zdieľanie. Aby sa inšpiratívne príbehy a info o seminároch dostali do rúk všetkým, čo to možno práve teraz potrebujú. Petra

#silarozvoja #MP #podpora #spolupraca #rozvoj #priatelstva